Kristina Abdeen Vacková

Pár slov o mě

O mě / About Me

V médiích se pohybuji od roku 1993, kdy jsem začínala v magazínech Strategie a Marketing média. Poté jsem přešla do prostředí mediálních, reklamních a PR agentur, kde jsem pracovala jako PR manager, Brand manager nebo copywritter, než jsem definitivně zakotvila u psaní.

Dělala jsem šéfredaktorku Development News, poté LP-Life, webovou editorku / šéfredaktorku v magazínech společnosti Mediatrend. Stále aktivně píšu pro Vltava Labe Media a spoustu dalších titulů, dělám coypwritera a vytvářím obsah (jak by "Zetka" řekla content) na klíč.

Čtrnáct let jsem strávila v zahraničí, kde jsem se živila převážně psaním webového obsahu a fotografováním, včetně fotografování pod vodou. Anglicky mluvím plynule.

Jsem otevřena dalším psacím možnostem a vedení týmu. Umím pracovat s textem, motivovat lidi a vymýšlet koncepci časopisů a magazínů s ohledem na čtenost, atraktivitu a aktuálnost. 

Mou největší předností je pečlivost, rychlost, flexibilita a kreativita. Mohu pracovat stále, po omezenou dobu i pod velkým tlakem. Jsem perfekcionista a jsem velmi upřímná, což může být někdy problém.

“You can make anything by writing.”

C. S. Lewis